Використання фрез Форстнера дозволяє швидко і легко зробити отвори чашкового типу з рівним дном і стінками. На цій фрезі встановлений обмежувач, висота від краю різця до обмежувача - 16 мм. Діапазон обмежувача до 30мм. Він захистить Вас від наскрізних отворів при роботі з дерев'яними листами невеликої товщини і зробить роботу більш комфортною. Така функція відмінно підійде для підготовки отворів під меблеву фурнітуру, таку як дверні петлі.
Заг. довжина 80мм
Діаметр хвостовика: 8мм
Висота різця 15мм
Особливості
· Обмежувач дозволяє швидко і легко свердлить отвори однакової глибини.
· Твердосплавні TCT леза з кутом 45°, довго залишаються гострими.
· Робить отвори з гладким дном і стінками.
· 8 мм хвостовик підходить для дамських сумочок, дрилів і фрезерів.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Rapide |
| Країна виробник | Німеччина |
| Діаметр | 35 мм |
| Довжина робочої частини | 15 мм |
| Набір | Ні |
| Призначення | По дереву |
| Загальна довжина | 80 мм |
| Стан | Новий |
| Тип | Свердло |
| Тип хвостовика | Циліндричний |
| Кут заточування | 45 град. |
- Ціна: 206 ₴








