
Диск відрізний по металу для міні болгарки Kinglion 76х1х10мм
25 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 100 ₴
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 3022
+380 (93) 004-14-44
Наталія- +380 (98) 873-43-63
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Круг відрізний для міні болгарки Kinglion
Діаметр зовнішній: 76мм
Діаметр внутрішній: 10мм
Товщина диска: 1мм
Матеріал оксид алюмінію (нормальний електрокорунд)
Армована основа на бакелітовій зв'язці, осередок сітки 2мм
Застосовується для різання виробів і заготовок з різних металів.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Kinglion |
| Країна виробник | Китай |
| Призначення | Відрізний |
| Обробка матеріалу | Алюміній, Сталь, Латунь, Хром, Срібло, Металопластик, Пластик, Метал, Чавун, Нержавіюча сталь, Загартована сталь, Мідь |
| Вид обробки | Швидкий різ, Підрізка |
| Матеріал кола | Абразив |
| Діаметр зовнішній | 76 мм |
| Діаметр внутрішній | 10 мм |
| Товщина | 1 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 25 ₴



