
Алмазний диск Турбохвиля посилений Stern 125х2,4х7,7х22,3мм
125 ₴
- Готово до відправки
- Код: 3026
+380 (93) 004-14-44
Наталія- +380 (98) 873-43-63
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Алмазний диск турбо на болгарку.
Коса насічка по бічних сторонах обода збільшує механічну міцність, а також підвищує рівень відводу тепла при роботі. Такі диски є найбільш ефективними і забезпечують рівний, акуратний і точний різ різних матеріалів з каменю.
Підходить для сухої і мокрої резки.
· Зовнішній діаметр 125мм,
· посадкове отвір (внутрішній діаметр) 20мм або 22,2 мм, якщо зняти кільце внутрішне
· товщина диска 2,4 мм,
· алмазний край 7,7 мм
· Макс. швидкість 12200об/хв
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Stern |
| Країна виробник | Китай |
| Призначення | Відрізний |
| Обробка матеріалу | Керамічна плитка, Бетон, Газобетон, Плитка, Граніт, Керамограніт, Цегла, Гіпс, Штучний камінь, Кераміка, Шифер, Мармур, Піщаник, Ракушняк, Азбест, Камінь, Грунтовка |
| Вид обробки | Швидкий різ |
| Матеріал кола | Алмаз |
| Діаметр зовнішній | 125 мм |
| Діаметр внутрішній | 22.2 мм |
| Товщина | 2.4 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 125 ₴





